Електричний кросовер Audi E-Tron отримає оновлену версію

AvtoAd

25/06/2021
Електричний кросовер Audi E-Tron отримає оновлену версію

Флагманський електричний позашляховик обзавівся новим акумулятором, поліпшеною електронікою і більш ефективними двигунами.

 

Як і будь-якому автомобілю, електрокару потрібне регулярне оновлення. Благо в цьому плані такий транспорт найлегше піддати модифікації. Досить замінити батарею, встановити більш продуктивну силову установку і додати трохи електроніки. Те ж сталося і з німецьким e-Tron. Оновлення направлене на продовження життєвого циклу актуально моделі до 2025 року, коли вони будуть замінені абсолютно новим позашляховиком.

 

Поряд з новою батареєю E-Tron 2022 року одержав ефективніші електродвигуни і модернізовані електронні системи, які забезпечать більшу рекуперацію енергії на тлі інших розширених функцій.

 

Джерела в Audi повідомили, що за рахунок доопрацювання силових установок запас ходу зріс до більш ніж 600 км. Для порівняння, використовувана зараз батарея потужністю 95 кВт/год забезпечує максимальний запас ходу в 400 км.

 

Перші дві моделі в зростаючому асортименті електричних моделей Audi, E-tron і E-tron Sportback, були представлені в Великобританії у 2019 і 2020 роках відповідно. Вони засновані на модифікованій версії архітектури Audi MLB, яка спочатку була розроблена для автомобілів з ДВЗ.

 

Після підтвердження нового Q6 E-tron на автосалоні в Шанхаї у квітні були висловлені припущення, що він може замінити E-tron і E-tron Sportback. Проте, він описується як модель, яка буде меншою від нинішнього

 

Це буде друга модель Audi на базі MEB, після меншого Q4 E-tron. Причому модель спочатку буде проводитися на заводі спільного підприємства Audi-SAIC в Шанхаї, Китай. Планується також, що він буде проводитися на майданчику спільного підприємства Audi-FAW в Чанчуні, але не раніше 2023 року.

 

За матеріалами Ampercar