DEPO

AvtoAd

29/03/2019
DEPO

Компанія Depo є одним з кращих азіатських виробників автомобільної оптики.

Компанія Depo Auto Parts Ind. Co., Ltd. розпочала своє існування у 1977 році в місті Чань Хуа (Тайвань) як невеликий завод з виробництва виробів з легких сплавів для автомобілів.

Протягом 2 років відбулася переорієнтація на виготовлення скла для автомобільних фар, а виробництво було переміщено в місто Дір Порт (Deer Port).

Після цього у компанії почався інтенсивний ріст. Крок за кроком компанія впроваджувала нові методи виробництва і управління персоналом, розширювала виробництво, збільшуючи асортимент продукції. Дуже велика увага приділялася технологіям та інноваціям.

Сьогодні в компанію Depo Auto Parts Ind. Co., Ltd. входять 4 підприємства.

Ось вже протягом більш ніж 30 років тайванська компанія Depo виробляє фари.  Компанія має широкий асортимент продукції, який чудово підходить для багатьох моделей автомобілів.

Компанія проводить серйозну інноваційну діяльність та має власний центр розробок і досліджень. У 1993 році компанія представила перший випуск продукції, сертифікованої E-Mark в Європі. А в 1996 році продукція була визнана SAE в США (суспільством автоінженірингу).

Depo володіє ліцензіями провідних автомобільних виробників на виготовлення неоригінальних фар. Компанія пропонує настільки якісну продукцію, що різниця між оригінальними та неоригінальними фарами полягає лише в логотипі виробника.

У виробничі технології фар Depo постійно впроваджуються нові технологічні методики, які спрямовані на підвищення якості своєї продукції, а також на збільшення асортименту.

Сьогодні, компанія Depo, окрім фар, пропонує також широкий асортимент різних оптичних деталей типу додаткових фар, габаритних ліхтарів, заглушок, фар основного світла, протитуманних фар, покажчиків поворотів та задніх ліхтарів.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/