DAYCO

AvtoAd

29/03/2019
DAYCO

Dayco – світовий лідер в проектуванні та виробництві систем передачі потужності для використання на складальному конвеєрі.
Компанія DAYCO була заснована в США у 1905 році п’ятьма компаньйонами з Огайо. Спочатку, компанія Dayton Rubber Company займалася виробництвом садових шлангів і гумових ущільнювачів для консервації банок. Але вже через кілька років придбала патент на виробництво автомобільних покришок і з того часу знаходиться на лідируючих позиціях в автомобільному бізнесі.

Сьогодні компанія DAYCO вже близько 100 років проектує і виробляє безліч ременів для передачі потужності для всіх сфер застосування: сільське господарство, будівництво, індустріальні машини, гірнича промисловість, видобуток нафти, автомобілебудування.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Дейтоні (Штат Огайо, США).

Лінія виробів DAYCO включає всі ремені двигуна для більшості сучасних автомобілів. Більше 40 років компанія є офіційним постачальником багатьох світових автовиробників.

Компанія Dayco – постачальник передових технічних рішень для своїх клієнтів – ведучих світових автовиробників, яким гарантується максимальна якість придбаних систем та надійність вироблених ними автомобілів. З цією метою Dayco постійно інвестує кошти в дослідження матеріалів та розробку нових рішень,що відповідають завтрішнім потребам виробників автомобільних двигунів.

Якість виробів компанії DAYCO підтверджується сертифікатами Міжнародної організації зі стандартизації ISO 9002 та спеціальними сертифікатами провідних автовиробників Audi, Ford, GM, Renault.

Компанія є одним з небагатьох постачальників привідних ременів для OEM.

Оригінальна продукція та продукція, призначена для ринку запасних частин, випускається на одному і тому ж обладнанні.

DAYCO Aftermarket пропонує повний перелік продукції, що покриває весь парк транспортних засобів (в рамках Європи і поза її меж) та постійно поповнюється новими розробками.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/