CARGO

AvtoAd

29/03/2019
CARGO

Компанія CARGO є однією з дочірніх фірм, що входять до складу датської компанії HOLGER CRISTIANSEN, яка була заснована у 1963 році. Філії компанії знаходяться у більш ніж 10 країнах світу – Великобританії, Франції, країнах Бенілюксу, Швеції та Німеччини.

Сьогодні асортимент виробів і запчастин Сargo досить великий і включає в себе близько 25 000 позицій. Серед них: різноманітне електрообладнання, системи кондиціювання, паливна апаратура, різні комплектуючі та дизельні деталі.

Але основною спеціалізацією компанії є, безумовно, запасні частини електричної системи автомобілів – стартери та генератори – в результаті постійного розвитку цього напряму, їх продукція постачається у 85 країн.

Продукція компанії проходить неодноразове тестування на заводі-виробнику. Так як одними з найбільш слабких місць стартерів є тягове реле, Бендікс та якір, то над конструктивної надійністю їх працювали кращі інженери підприємства. В результаті стартери CARGO – одні з найбільш безвідмовних на ринку.

Компанія також займається випуском всіх необхідних запасних частин до стартерів – виробляються якорі, що втягують реле, обмотки, втулки, підшипники та щіткові вузли.

Ресурс пропонованих CARGO генераторів дуже великий. Він охоплює таких виробників, як Bosch, Valeo, Mitsubishi, Mando Merloe, Delco Remy, Nippon Denso, Marelli, Lucas.

Вони мають підвищену стійкість до шкідливого впливу навколишнього середовища та корозії. Перепади температур та інші особливості нашого клімату часто призводять до виходу генераторів з ладу. З цієї точки зору, генератори CARGO надійніші.

В якості сервісної підтримки, компанія CARGO виробляє та постачає запасні частини генераторів – реле-регулятори, підшипники, діодні мости, обмотки, ротори, муфти, шківи, щіткотримачі, щітки.

На додаток до основного переліку продукції, компанія постачає перемикачі та датчики, системи освітлення, запчастини паливної апаратури, компресори та інші компоненти для кондиціонерів, запчастини електронного запалювання.

Якість усієї продукції CARGO обов’язково проходить технічний контроль і підтверджується сертифікатом ISO 9002.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/