BOSAL

AvtoAd

29/03/2019
BOSAL

Голландська компанія BOSAL є одним зі світових лідерів у виробництві вихлопних систем для автомобілів, які постачаються на конвеєри автомобілебудівельних компаній та вторинний ринок автозапчастин.

Компанія була заснована в Голландії у 1923 році під назвою Firma Karel Bos. У 1930 – підприємство почало займатися виготовленням автозапчастин, зокрема вихлопних систем. Під маркою BOSAL вихлопні системи вперше почали випускатися в 1945 році.

Сьогодні компанія BOSAL виробляє запчастини для всього парку європейських автомобілів. До складу компанії входить 4 науково-дослідні центри в різних країнах світу, 31 виробниче підприємство, 55 центрів розподілу, на яких працюють понад 7 тисяч співробітників. Щорічно на заводах компанії виробляється близько 500 нових запчастин для вихлопних систем.

До основних переваг компанії BOSAL можна віднести наступні фактори: високий рівень якості вироблених автозапчастин, широкий асортимент продукції, здатність задовольнити попит і доступна ціна.

Два ключові чинники розвитку компанії BOSAL – використання стандартних компонентів і максимальна універсальність готових виробів – дозволяють замовникам компанії BOSAL охопити ширше коло марок і моделей автомобілів на ринку у порівнянні з іншими виробниками.

Роботи, що проводяться в 4 науково-дослідних центрах компанії, гарантують тривалий термін служби і високі технічні характеристики виробів, що випускаються. Європейське відділення компанії з розвитку комерційної продукції безперервно стежить за новими марками та моделями автомобілів, що з’являються на ринку.

Завдяки цьому BOSAL виробляє необхідні запасні частини саме тоді, коли в них виникає потреба на ринку.

Асортимент продукції включає в себе: повний набір глушників всіх форм, каталізатори, хомути і підвіски глушників.

Глушники BOSAL виготовляються з алюмінізованої сталі, що забезпечує ефективний захист від зовнішньої корозії. Внутрішні компоненти глушників виготовлені настільки ретельно, що шум, вироблений вихлопними газами, зводиться до мінімуму.

Вся продукція BOSAL проходить випробування на шум і протитиск згідно з вимогами стандартів ЄС – ISO 9002 і QS 9000.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/