BERU

AvtoAd

29/03/2019
BERU

Компанія Beru була заснована у 1912 році Альбертом Рупрехтом, як підприємство з виробництва свічок запалювання для двигунів автомобіля.

Так як свічки, які випускала компанія, відрізнялися високим рівнем експлуатаційної надійності, Beru почала дуже активно розвиватися і досить скоро стала одним з провідних виробників у своїй галузі. У 1922 році фахівцями компанії були розроблені свічки запалювання для дизельних двигунів.

Сьогодні компанія Beru є одним з провідних світових виробників електротехнічного обладнання для автомобілів. Під брендом Beru випускається широкий асортимент запчастин, який охоплює майже всі відомі автомобільні марки.

Компанія володіє 16 заводами в країнах Європи, Азії та Північної Америки. У Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Ірландії, Кореї, Іспанії та Мексики розташовані власні виробництва Beru. У Нідерландах, Індії, Угорщині та Кореї – спільні підприємства.

Серед автомобілебудівельних компаній, які співпрацюють з Beru, є таки відомі корпорації, як General Motors, Audi, Daymler-Chrysler, Ferrari, BMW, Citroen, Fiat, Nissan, Ford, Hyunday, Kia, Opel, Peugeot, Renault, Volvo та багато інших.

Під торговою маркою Beru виробляються такі види автозапчастин: свічки запалювання, штекери для свічок запалювання, конденсатори системи запалювання, кришки розподільника запалювання, свічки розжарювання, комутатори, дроти системи запалювання, котушки запалювання і розподільників запалювання, електролампи для автомобілів і антени.

Всього компанія випускає більше 2000 найменувань виробів.

Головною перевагою компанії Beru, яке дозволяє входити їй в число світових лідерів, є виробництво продукції високої якості. Всі виробництва компанії відповідають Міжнародному стандарту якості ISO 9001 або QS 9000.

Компанія володіє сертифікатом ISO 14001, який гарантує те, що на підприємствах компанії виробляється лише екологічно чиста продукція і постійно ведуться заходи щодо захисту навколишнього середовища.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/