ATE

AvtoAd

29/03/2019
ATE

Фірма ATE була заснована Альфредом Тевіс у 1906 році.

В 1954 році гальмівний підсилювач, вироблений компанією ATE був вперше встановлений на автомобіль “Мерседес”. Це було першим гідравлічним посиленням гальм в автомобільному гоночному спорті.

У 1958 році було розпочато виготовлення великої серії гальмівних колодок ATE в Німеччині. У 1996 році – представлення нових гальмівних колодок ATE.

Гальмівні деталі ATE відповідають найвищим нормам якості.

ATE поставляє такі деталі гальмівної системи: гальмівний підсилювач, основний циліндр гальмування, компенсаторний бачок, супорти, оригінальні накладки, гальмівні диски, гальмівні барабани, циліндри коліс, барабанні гальмівні механізми, оригінальна мастика, барабанні гальмівні механізми для гальмівної системи, троси приводу, стоянкової гальмівної системи, важелі гальмівної сили, гальмівні шланги, шланги зчеплення, циліндрові датчики, троси приводу керування зчепленням, гальмівні рідини.

Оригінальна гальмівна рідина ATE – це високоякісна рідина з температурою кипіння 280 градусів. Легкові автомашини можуть їздити без заміни рідині 3 роки, в той час як рідину з більш низькою температурою кипіння необхідно міняти набагато частіше.

Оригінальні гальмівні диски ATE в блакитний упаковці – це максимальна надійність в дорожній ситуації. Застосування таких матеріалів, як ливарний чавун з нікелем, хромом, молібденом, міддю, і титаном гарантує оптимальний гальмівний ефект і тривалість дії гальм при термічній навантаженні до напруження у понад 700 градусів.

Оригінальні гальмівні накладки ATE можуть витримати екстремальні навантаження. Стабільність сили тертя та миттєвий опір – якісні відмінності, які визначають довжину і тривалість гальмівного шляху.

Продукція під торговою маркою АТЕ випускається одним із найбільших у світі виробників гальмівних систем – компанією Continental Teves Inc.

Гальмівні колодки АТЕ не містять азбесту і зберігають стабільний коефіцієнт тертя в інтервалі від 50 С до 800 С. При різкому гальмуванні колодка притискається до диска з силою 2-3 тонни. При цьому в деяких точках контакту колодки і диска температура може досягати 4000оC. Внаслідок цього гальмівні колодки АТЕ витримують величезні навантаження при гальмуванні і працюють в найекстримальніших умовах експлуатації гальмівних систем автомобілів.

 

 

Джерело: https://f2000.com.ua/