Як законно купити нерозмитнену "євробляху"?

AvtoAd

22/03/2021
Як законно купити нерозмитнену

У Міністерстві юстиції України розробили алгоритм купівлі і оформлення автомобілів, які не були розмитнені. 

 

Купуючи автомобіль, новий власник має пройти ряд процедур перед тим, як авто буде остаточно оформлено і зареєстровано, пояснюють на офіційній сторінці відомства у Фейсбук. А як же це відбувається, якщо об'єкт купівлі – транспортний засіб, який було конфісковано за порушення митних правил та придбано на аукціоні OpenMarket - СЕТАМ?

 

Перш за все, Вам, перед купівлею митного конфіскату вам, як покупцю, потрібно знати наступне: 

  1. У стартову ціну лоту вже внесені всі податки та збори (обов'язкові платежі), що підлягають сплаті при переміщенні транспортного засобу через митний кордон України. Тобто, купуючи митний конфіскат на нашому аукціоні, ви автоматично сплачуєте усі обов'язкові платежі для розмитнення.
  2. Перед купівлею будь-якого майна ви можете зв'язатися зі зберігачем та домовитися з ним про огляд обраного вами лоту. Інформацію про зберігача можна дізнатися на вкладці «Порядок та умови», пункт «Порядок ознайомлення з майном».

 

Тепер розберемо, як все ж таки зареєструвати придбаний на аукціоні автомобіль на «єврономерах»: 

 

Ви, як переможець аукціону, сплачуєте всі необхідні платежі, після чого Державна виконавча служба протягом п'яти робочих днів складає акт про проведені електронні торги.

 

 Після отримання Акту у виконавчій службі вам необхідно звернутися до митниці для оформлення довідки про сплату всіх необхідних платежів для розмитнення (включені у стартову ціну лоту).

 

При наявності Акту про проведені електронні торги та довідки від Держмитслужби, ви зможете зареєструвати автомобіль в сервісному центрі МВС.

 

Нагадаємо, за новими правилами, у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тисяч гривень.  Якщо термін перевищено більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування автівки, розмір штрафу сягатиме 170 тисяч гривень або конфіскація таких авто. Аналогічні розміри штрафів діють і при перевищенні термінів тимчасового ввезення машин особистого користування та комерційного призначення. Перевищення від 20 до 30 діб - сума штрафу складатиме 85 тисяч гривень, понад 30 діб, також у разі втрати або розкомплектування ТЗ з - 170 тисяч гривень або конфіскація. Крім цього, передбачено відповідальність за передачу машини, тимчасово ввезеної на митну територію України чи поміщеної у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання машини у комерційних цілях. При такому порушенні доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 34 тисяч гривень.