Як купити вживаний автомобіль, щоб потім не жаліти

AvtoAd

25/03/2019
Як купити вживаний автомобіль, щоб потім не жаліти

Перевірка кузова є одним з найпростіших візуальних перевірок, які ви можете зробити, дивлячись на машину. По суті, ви шукаєте будь-які ознаки перефарбування або заміни панелей, які можуть вказувати, що автомобіль був в аварії. Найкраще оглядати автомобіль за хорошої погоди і під відкритим небом – ніколи не під дощем!

 1. Автомобіль повинний стояти на рівній поверхні. Це дасть вам змогу побачити наскільки він «тримається купи». Чи нічого з нього не звисає, не вивалюється, не просідає…
 2. Автомобіль, який ви оглядаєте повинен бути чистим! Найменший шар пилюки може приховати вм’ятини, подряпини, іржу чи перефарбування.
 3. Не встидайтесь підійти і з близька оглянути автомобіль, який вас зацікавив. Особливої уваги потребують проблемні місця, такі як: передній, задній капот, бампер, крила, пороги. Якщо ви помітили відмінність в кольорі, блиску чи структурі фарби. Варто запитати власника «Що це було?».
 4. Відкрийте капот, якщо машина мала кузовний ремонт з перефарбуванням, але зовні ознак цього не має, то в середині, цілком ймовірно ви зможете виявити невідповідність. Перевірте головки болтів у верхній частині крил всередині капота; знаки подряпин вказують на те, що крила були замінені або перероблені (після аварії).
 5. Перевірте багажник автомобіля, щоб переконатися, що він все ще у хорошому стані. Не повинно бути жодних ознак іржі, протікань. Речі в середині багажника свідчить про використання автомобіля.
 6. Загляньте в кожну щілинку. Всі двері, кришки багажника і капота повинні легко відчинятись і зачинятись. Стики цих елементів з кузовом повинні бути всюди однакового розміру. Двері не повинні обвисати!
 7. Слід оглянути всі вікна. Бажано щоб вони були цілі. Сколи, тріщини на вікнах можуть теж бути ознакою того що автомобіль побував в ДТП. Також слід оглянути маркування на вікнах. Оскільки на заводах ставлять вікна з однієї партії, значить маркування має бути всюди однакове.
 8. Шини. Варто оглянути і їх. По мимо того що вони повинні бути без видимих ушкоджень, слід глянути на товщину протектора, якщо протектор стертий не рівномірно це може вказувати на несправність ходової.
 9. Стан салону автомобіля може допомогти вказати чи справжній пробіг. Автомобіль з пробігом 30 000 км повинен мати інтер’єр, майже як новий. Сильно зношені педалі, кермо або дверні ручки зазвичай вказують на високий рівень експлуатації авто.
 10. Найважливішим є перевірка всього обладнання. Фари, можливо, є найважливішим електронним пристроєм у вашому автомобілі, тому переконайтеся, що вони працюють належним чином. Варто перевірити систему кондиціонування повітря, якщо вона погано пахне в автомобілі, це може бути ознакою витоків. Найкраще спробувати всі перемикачі, що є в машині.
 11. Візьміть тест-драйв. Дивно, але багато покупців не використовують цю можливість, але це дійсно необхідно.  Спробуйте автомобіль на різноманітних швидкостях і прослуховуйте шум двигуна та будь-які дратівливі звуки. Переконайтеся в тому, що гальма і зчеплення чутливі і в повному робочому стані. Паркування  також є гарним тестом: шум, який походить від трансмісії автомобіля, можна чути повільно рухаючись вперед і назад.
 12. Святий Грааль уживаних автомобілів – це папка, набита квитанціями за виконану роботу. Це дає змогу перевірити історію автомобіля. Плюс це дозволяє перевірити пробіг. Сервісна книга також є цінним документом, в якому ви можете бачити, хто обслуговував машину, і коли.
 13. Зазвичай вживані автомобілі, які продаються мають приховані недоліки, які можуть стати дорогими проблемами для неуважного покупця. Деякі люди не дбають про те, щоб механік перевірив їх уживану машину перед покупкою. Це може призвести до дорогого ремонту в майбутньому.  Механік є професіоналом, який може виявити приховані проблеми, а також допомогти визначити вартість автомобіля. Кваліфікований огляд краще виконувати на офіційних станціях або у перевірених спеціалістів. Якщо продавець проти професійної перевірки, не варто задумуватись над купівлею даного транспортного засобу.

 

Будьте уважні та вдалих покупок!