Як діагностувати кодову помилку LADA

AvtoAd

18/05/2022
Як діагностувати кодову помилку LADA

Важливо: є два варіанти діагностики автомобіля ВАЗ – тестування за допомогою панелі приладів та тестування комп'ютером. Другий варіант вважається більш точним, але для його реалізації потрібна спеціальна програма та кабель для підключення до діагностичного роз'єму.

 

Перевірка з допомогою комп'ютера виконується так:

  1. До ноутбука слід підключити діагностичний провід. Другий його кінець необхідно з'єднати з OBD2 роз'ємом у автомобілі Лада. Розташування цієї колодки відрізняється залежно від моделі авто, цей нюанс потрібно уточнити у сервісному посібнику.
  2. На комп'ютері запускається діагностична програма, яка дає змогу розшифровувати коди помилок. Для початку перевірки натискається кнопка.
  3. Починається процес діагностики. Залежно від утиліти програма може перевірити окремо роботу двигуна, трансмісії або електроніки.
  4. Після завершення перевірки на екрані комп'ютера з'являться комбінації несправностей, які потрібно розшифрувати. Залежно від програми опис помилки також може виводитися відразу.

 

 

Діагностика з допомогою панелі приладів виконується так:

  1. Слід сісти у крісло водія та натиснути клавішу скидання добового пробігу на одометрі.
  2. Ключ треба вставити в замок та прокрутити в положення АСС.
  3. Відпустити кнопку скидання добового пробігу. Стрілки на спідометрі, тахометрі, а також датчиках почнуть швидко переміщатися з мінімального положення в максимальне.
  4. Клавішу на одометрі необхідно натиснути та відпустити. На екрані комбінації приладу з'явиться напис із версією програмного забезпечення.
  5. Після третього натискання клавіші одометра на екрані з'являться комбінації несправностей.